Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Vişne Medya Web Ajansı olarak en güncel Teknoloji ile Arama Motorlarının değişen ve gelişen Algoritma yapısına göre tasarlayıp kodladığımız Kurumsal (Prestij) Web Site Tasarımı, W3C Google standartlarına ve kriterlerine göre geliştirilmekte olup aynı zamanda AMP destekli hızlandırılmış ve Responsive olarak mobil sayfalar en ince ayrıntısına kadar hesaplanarak kodlanmaktadır.

Firmanızın Dijital Dünyadaki varlığının en büyük ve en önemli parçası olan Web Siteniz, benzersiz tasarımları ve SEO uyumlu alt yapısı ile rakiplerinizi kolayca geride bırakacaktır. Bu nedenle zaman kaybetmeden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

– CMS (Content Management System) İçerik Yönetim Sistemi 2.0
– Sitenin Tamamı %100 olarak (Responsive) Mobil, Tablet ve Masaüstü Bilgisayar Uyumlu
– Anasayfa Tasarımı
– Site içerisine Genel Ürünler için Blog Kategorilerinin oluşturulması. Makale eklenmesi için alt yapının oluşturulması. (Makale ekleme firmaya aittir.)
– Firma Hakkındaki Sayfalar (Hakkımızda, Videolar, Vizyon, Misyon, Kalite Belgeri v.b..)
– Firma Haberleri, Etkinlikleri, Fuarları hakkında bilgi ve fotoğrafların eklenmesi
– Firmanın çalıştığı varsa Markaların ve çözüm ortakları, bayiliklerin logolarının eklenmesi.
– İletişim Bilgileri + Kroki + İletişim Formu

Bu kayıt firmanın istediği anahtar kelimelerle gerçekleştirilecektir. Site mevcut Google ve diğer DMOZ dizinlerine eklenir. Ancak ilk sayfa ve ilk sıra sonuçları için özel internet reklamcılığı çalışması yapılır.

Talep edildiği taktirde bu konu ile ilgili ayrı bir teklif hazırlanır. Sosyal medya pazarlaması için istenirse, ayrıca Sosyal Medya Danışmanlığı Teklifi Hazırlanır.

Vişne Medya Web Ajans güvencesiyle, sürekli destek ve aylık güncellemeler yapılır.

Firmanızın ürün stoklarını, ürün silme ve ekleme, kategori silme ve ekleme gibi işlemleri yapabilmesi için uzaktan bağlanılarak veya eğitim videosu hazırlanarak eğitim desteği verilir.